وبینار و گفتگوی آنلاین “چالش‌های فرهنگی شهرنشینی مدرن در ایران”

سومین وبینار دوکومومو ایران با عنوان “چالش‌های فرهنگی شهرنشینی مدرن در ایران” با حضور دکتر ناصر فکوهی، استاد دانشگاه تهران و متخصص در حوزه انسان‌شناسی شهری، برگزار می شود.

با تشکر از علاقمندی شما، مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

وبینار و گفتگوی آنلاین با موضوع:
چالش‌های فرهنگی شهرنشینی مدرن در ایران
میهمان و سخنران برنامه:
دکتر ناصر فکوهی
زمان: دوشنبه 8 اردیبهشت، ساعت 18:00
(توجه: مهلت ثبت نام تا یکشنبه 7 اردیبهشت ساعت 23:00)
هزینه ثبت نام: 18.000 تومان

ایمیل برای اطلاعات بیشتر: docomomo.ir@gmail.com
شماره تماس: 09120877314 – ساعت تماس: 17:00 تا 20:00

درباره نحوه شرکت و برگزاری
این وبینار در بستر اینترنت و از طریق مرورگرهای اینترنتی همچون کروم و فایرفاکس و یا مرورگرهای گوشی همراه قابل انجام خواهد بود و نیازی به نصب برنامه‌ای نخواهد بود. این وبینار از طریق لپتاپ، کامپیوتر شخصی و یا گوشی همراه (اندروید و آیفون) قابل دسترسی است.
در این وبینار شما صدا و تصویر و ارائه سخنران را به صورت آنلاین و زنده دریافت کرده و در بخش دوم وبینار میتوانید در خصوص موارد مطرح شده گفتگو، تبادل نظر و یا پرسش نمایید.
با ثبت نام در این وبینار نام کاربری و رمزعبور و لینک ورود به جلسه تا 24 ساعت پیش از برگزاری وبینار از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
به دلیل ماهیت گفتمانی برنامه ظرفیت محدود و اولویت با افرادی است که پیش از تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند.

درباره میهمان و سخنران برنامه
دکتر ناصر فکوهی

دکتر ناصر فکوهی، انسان‌شناس، نویسنده و مترجم ایرانی است. وی استاد گروه انسان‌شناسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، مدیر مؤسسه انسان‌شناسی و فرهنگ و عضو انجمن بین‌المللی جامعه‌شناسی و ایران‌شناسی‌است.
ایشان دکترای جدید انسان‌شناسی سیاسی خود را در سال ۱۳۷۳ از دانشگاه پاریس دریافت کرد. وی آثار متعددی در حوزه انسان‌شناسی دارد. از مهم‌ترین تألیفات ایشان می‌توان به کتاب‌های تاریخ اندیشه و نظریه‌های انسان‌شناسی، انسان‌شناسی شهری و پاره‌های انسان‌شناسی اشاره کرد.