وبینار و گفتگوی آنلاین “میراث معماری مدرن و چالش های پیش رو”

چهارمین وبینار دوکومومو ایران با عنوان “میراث معماری مدرن و چالش های پیش رو” با حضور دکتر اسکندر مختاری، پژوهشگر معماری، استاد دانشگاه و عضو دوکومومو ایران، برگزار می شود.

با تشکر از علاقمندی شما، فرصت ثبت نام به پایان رسیده است.

وبینار و گفتگوی آنلاین با موضوع:
میراث معماری مدرن و چالش های پیش رو
میهمان و سخنران برنامه:
دکتر اسکندر مختاری
زمان: دوشنبه 15 اردیبهشت، ساعت 18:00
(توجه: مهلت ثبت نام تا یکشنبه 14 اردیبهشت ساعت 23:00)

ایمیل برای اطلاعات بیشتر: docomomo.ir@gmail.com
شماره تماس: 09120877314 – ساعت تماس: 17:00 تا 20:00

درباره نحوه شرکت و برگزاری
این وبینار در بستر اینترنت و از طریق مرورگرهای اینترنتی همچون کروم و فایرفاکس و یا مرورگرهای گوشی همراه قابل انجام خواهد بود و نیازی به نصب برنامه‌ای نخواهد بود. این وبینار از طریق لپتاپ، کامپیوتر شخصی و یا گوشی همراه (اندروید و آیفون) قابل دسترسی است.
در این وبینار شما صدا و تصویر و ارائه سخنران را به صورت آنلاین و زنده دریافت کرده و در بخش دوم وبینار میتوانید در خصوص موارد مطرح شده گفتگو، تبادل نظر و یا پرسش نمایید.
با ثبت نام در این وبینار نام کاربری و رمزعبور و لینک ورود به جلسه تا 24 ساعت پیش از برگزاری وبینار از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
به دلیل ماهیت گفتمانی برنامه ظرفیت محدود و اولویت با افرادی است که پیش از تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند.

درباره میهمان و سخنران برنامه
دکتر اسکندر مختاری

دکتر اسکندر مختاری دارای مدرک دکتری پژوهش هنر از دانشگاه هنر تهران از پژوهشگران برجسته تاریخ معماری ایران است. از حوزه‌های پژوهشی ایشان می‌توان به تاریخ معماری و شهر سازی ایران، حفاظت و مرمت بناهای تاریخی و تاریخ معماری معاصر ایران اشاره کرد. ایشان همچنین عهده‌دار مسئولیت‌های مختلفی همچون: معاون حفظ و احیا میراث فرهنگی تهران؛ مدیر پایگاه شهر تاریخی تهران؛ مدیر پایگاه میراث جهانی بم؛ و عضو هیئت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی بوده اند. از جمله آثار ایشان می توان به کتاب میراث معماری مدرن ایران اشاره کرد.